Biblioteka OZZPT nowy serwis internetowy

You are currently viewing Biblioteka OZZPT nowy serwis internetowy

6 maja br. został oficjalnie opublikowany nowy serwis internetowy Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Transportu pod nazwą Biblioteka OZZPT. Portal dedykowany jest funkcyjnym działaczom związkowym szczebla krajowego i zakładowego lub międzyzakładowego.

Uruchomienie nowego serwisu internetowego jest odpowiedzią na postulaty zgłaszane przez członków organów statutowych Związku. Będą tu publikowane aktualne wersje wszystkich przepisów obowiązujących w OZZPT a także bieżące informacje dotyczące działalności Rady Krajowej i Prezydium Rady Krajowej OZZPT a także innych organów statutowych Związku szczebla krajowego.

Poszczególne części serwisu dzielą się na część ogólnodostępną oraz na część chronioną hasłem dostępną dla osób uprawnionych. Nowym rozwiązaniem jest dział „Konsultacja dokumentów„, w którym będą zamieszczanie projektu aktów prawnych, uchwał i decyzji podlegających rozpatrzeniu na najbliższym posiedzeniu organów statutowych Związku.

Serwis wciąż się rozwija a jego poszczególne sekcje będą sukcesywnie uruchamiane. Już teraz możesz się zapoznać ze wszystkimi przepisami wewnętrznymi obowiązującymi w OZPT, które znajdują się w zakładce „Przepisy wewnętrzne„.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z nowym portalem internetowym OZZPT. Liczymy na Wasze uwagi i pomysły dotyczące funkcjonalności portalu oraz treści w nim zawartych. Głos każdego z Was jest dla nas bardzo ważny.

Link do Biblioteki OZZPT znajdziecie tutaj …

Autor: Sławomir Szopiński